cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry
Alp Evrenol 1941 - 2012

Alp Evrenol 1941 - 2012

Kurucu Ortak

Y. Müh. Mimar

Robert Koleji bitirdikten sonra, aynı kurumun İnşaat Mühendisliği bölümünde yükseköğrenimine başlayan Alp Evrenol, Stuttgart Teknik Üniversitesi'ne geçerek 1969 yılında Yüksek Mühendis Mimar olarak mezun oldu. Mimari Teorisi Fakültesinde bir süre yardımcı asistanlık yapan Evrenol, deneysel planlama kürsüsünde Prof. Dr. Juergen Joedicke ile "Estetiğin Mantığı" konusunda araştırmalar yaptı. 1979 - 1990 yılları arasında Mimarlar A.Ş şirket ortağı ve proje yöneticisi olarak çalıştı. 1990 yılından beri kurucusu olduğu Workshop Mimarlar Ltd. Şti. 'nde mimari proje yöneticisi olarak çalışan Evrenol, 28 Haziran 2012 yılında aramızdan ayrıldı.


Mehpare Evrenol

Mehpare Evrenol

Kurucu Ortak

Y. Mimar

İzmir Amerikan Koleji'nde lise eğitimini tamamlayan Mehpare Evrenol, 1977 yılında İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Yüksek Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu ve 1982'ye kadar aynı kurumda şehircilik kürsüsünde asistan olarak görev yaptı. 1990 yılından beri kurucusu olduğu Workshop Mimarlar Ltd. Şti.'nde kentsel tasarım, mimari, iç mimari projeler genel yöneticisi ve CEO olarak çalışmaktadır.


Burak Karaca

Burak Karaca

Şirket Ortağı / Mimari & İç Mimari Tasarım Müdürü

Mimar

Yıldız Teknik Üniversitesinden 1999 senesinde Mimar olarak mezun oldu. Çeşitli firmalarda edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile 2002 senesinde Evrenol Architects (Mimarlar-Workshop) bünyesine katıldı. O zamandan beri ağırlıklı olarak büyük ölçekli projelerin konsept projelerinden uygulama dokümanlarına uzanan aşamalarında tasarımcı ve ekip lideri olarak rol almaktadır. 2012 yılından itibaren şirket ortağıdır.


Tamer Tunbiş

Tamer Tunbiş

Şirket Ortağı / Mimari & İç Mimari Tasarım Müdürü

Y. Mimar

Orta ve lise öğrenimini İstanbul Lisesi’nde tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde eğitimine devam etmiş, 1999 senesinde aynı üniversiteden yüksek lisans diploması alarak mezun olmuştur. Çeşitli büyük ölçekli projelerde tasarımcı mimar olarak hizmet verdikten sonra 2002 senesinde Evrenol Architects (Mimarlar-Workshop) ekibine katılmıştır. Tasarım ve proje koordinasyonu konularında geniş birikim ve tecrübeye sahiptir. 2012 yılından itibaren şirket ortağı olan Tamer Tunbiş halen aktif olarak mimari proje yöneticiliği görevini sürdürmektedir.